POLITYKA PRYWATNOŚCI

INFORMACJE NA TEMAT POLITYKI PRYWATNOŚCI IFS POLAND

Jakie gromadzimy dane i w jaki sposób?

1.Dane "nieosobowe" - adresy IP, zbierane ze względów administracyjnych (np. bezpieczeństwo) oraz do gromadzenia danych demograficznych. Dane te są zestawiane i udostępniane osobom trzecim (np. statystyki odsłon, ilość wejść na stronę z danego miasta, regionu Polski itp). W zestawieniach nie ma danych, pozwalających zidentyfikować pojedynczego użytkownika. Dane te nie mają żadnego związku z danymi osobowymi, powierzonymi nam przez Ciebie.

2. Pliki "cookies" - małe pliki tekstowe, które charaktery.eu zapisuje na Twoim dysku i przy kolejnej wizycie może z nich odczytać na przykład czy Twoje zalogowanie na stronie ma się odbyć automatycznie, czy nie. Wyłączenie obsługi plików "cookies" przez przeglądarkę internetową w żadnym wypadku nie pozbawia Cię dostępu do naszych produktów ani możliwości robienia zakupów.

3. Dane osobowe - czyli po prostu imię, nazwisko, adres zamieszkania lub inny adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu itp. Informacje te zbieramy wyłącznie za Twoją zgodą. Nigdy nie udostępniamy tych danych firmom i osobom trzecim.

4. Informacje, które podajesz przy zakładaniu konta służą do realizacji Twoich zamówień (w celu realizacji płatności dane adresowe posiadają sewis PayU.S.A oraz w celu realizacji przesyłki - DPD Polska) lub wysyłania do Ciebie informacji promocyjnych. Przechowujemy te dane w naszej bazie.

5. Informacje, które podajesz biorąc udział w konkursach i promocjach (jeśli nie wymagają one posiadania konta w taniaodziez.com.pl). Dane te są usuwane z bazy niezwłocznie po zakończeniu konkursu i rozesłaniu nagród i są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby konkursu. Możesz przeglądać i zmieniać swoje dane. Jeśli chcesz całkowicie usunąć konto, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, mailowo - info@taniaodziez.com.pl lub telefonicznie - +48 503 085 095.

Jak chronimy Twoje dane?

  • 1. Procedura pozwala na kontakt z danymi osobowymi wyłącznie osobom, którym jest to niezbędne do wykonywania pracy (np. Biuro Obsługi Klienta).
  • 2. Informacje są przechowywane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich zniszczenia lub utraty.
  • 3. Zabezpieczamy dane fizycznie (np. przed awarią sprzętu) jak i elektronicznie (np. przed atakiem hackera).
  • 4. Nie udostępniamy Twoich danych firmom i osobom trzecim.
  • 5. Nie gromadzimy numerów kart kredytowych. Informacja o numerze karty wędruje od razu do firmy, zajmującej się obciążaniem kart kredytowych, z pominięciem kids-size.com. Dane te są przesyłane bezpiecznym protokołem SSL, który zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo połączeń w internecie. Identycznych zabezpieczeń używają banki internetowe.
 

Jeśli jakaś kwestia jest dla Ciebie niejasna lub masz jakieś pytania - pisz na adres info@taniaodziez.com.pl


HURTOWNIA ODZIEŻY OUTLET IFS POLAND

Zaufanie naszych klientów to dla nas podstawa. Oferujemy wysokiej jakości odzież i akcesoria hurtowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zapewniając doskonałą obsługę klienta. Nasza strategia skierowana na zadowolenie klienta zaowocowała szybkim wzrostem bazy klientów z całego świata. Wielu z naszych klientów jest z nami od początku naszej działalności - od 2008 roku!
 

OFERTA

Odzież Outlet Hurt
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór markowej odzieży outlet, końcówek kolekcji i sampli, znanych i popularnych europejskich marek odzieżowych

 

JAKOŚĆ

Wysoka jakość ubrań
Odzież Outlet, którą importujemy z Anglii, Niemiec, Danii, Francji i Włoch oraz z krajów skandynawskich, wyróżnia się bardzo dobrą jakością - co doceniają nasi klienci

 

DOSTAWA

Przesyłki krajowe i międzynarodowe
Realizujemy dostawy w Polsce, jak i dostawy do krajów Unii Europejskiej, a także do Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji. Pomagamy również w dostawie do innych krajów

 

DZIAŁ HANDLOWY

Rozmawiamy w Twoim języku
Globalny serwis wspierany przez wysokiej jakości i troskliwą obsługę klienta. Rozmawiamy po angielsku, rosyjsku, ukraińsku, włosku, francusku, hiszpańsku i niemiecku!