CCDK COPENHAGEN

CCDK COPENHAGEN - Bios

CCDK został zaprojektowany w Danii przez nasz zespół pasjonatów, zawsze z naciskiem na kobiecość, elegancję i wygodę.

Nasze kolekcje tworzone są z poszanowaniem otaczającego nas środowiska, ponieważ pragniemy zachęcać i pomagać kobietom w dokonywaniu zrównoważonych wyborów, bez kompromisów w kwestii stylu i miękkości.

Wyraźne nordyckie DNA wzornictwa przewija się przez nasze projekty, koncentrując się na sezonowych kolorach i trendach. Bo – dlaczego ubrania, które zakładasz na wyjście, mają być bardziej atrakcyjne niż te, które nosisz wygodnie w domu?

Zawsze znajdziesz idealne połączenie dyskretnej elegancji i dużych pięknych nadruków, tworzących idealną harmonię wizualną w każdym projekcie CCDK. Aby upewnić się, że czujesz się wspaniale i jednocześnie zrelaksowana, wszystkie modele są wykonane z miękkich i wygodnych materiałów.

Z sezonu na sezon znajdziesz te same piękne kształty i wzory, co ułatwi Ci wybór ulubionego w nowych kolorach i wzorach sezonu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

HURTOWNIA ODZIEŻY OUTLET IFS POLAND

Zaufanie naszych klientów to dla nas podstawa. Oferujemy wysokiej jakości odzież i akcesoria hurtowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zapewniając doskonałą obsługę klienta. Nasza strategia skierowana na zadowolenie klienta zaowocowała szybkim wzrostem bazy klientów z całego świata. Wielu z naszych klientów jest z nami od początku naszej działalności - od 2008 roku!
 

OFERTA

Odzież Outlet Hurt
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór markowej odzieży outlet, końcówek kolekcji i sampli, znanych i popularnych europejskich marek odzieżowych

 

JAKOŚĆ

Wysoka jakość ubrań
Odzież Outlet, którą importujemy z Anglii, Niemiec, Danii, Francji i Włoch oraz z krajów skandynawskich, wyróżnia się bardzo dobrą jakością - co doceniają nasi klienci

 

DOSTAWA

Przesyłki krajowe i międzynarodowe
Realizujemy dostawy w Polsce, jak i dostawy do krajów Unii Europejskiej, a także do Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji. Pomagamy również w dostawie do innych krajów

 

DZIAŁ HANDLOWY

Rozmawiamy w Twoim języku
Globalny serwis wspierany przez wysokiej jakości i troskliwą obsługę klienta. Rozmawiamy po angielsku, rosyjsku, ukraińsku, włosku, francusku, hiszpańsku i niemiecku!