HELLY HANSEN

HELLY HANSEN - Bios

Firma Helly Hansen, pochodząca z Norwegii, od prawie 140 lat produkuje profesjonalny sprzęt.

Wszystko zaczęło się w 1877 roku, kiedy kapitan morski Helly Juell Hansen znalazł lepszy sposób, aby być chronionym przed surowymi norweskimi elementami. Wkrótce potem kapitan Hansen i jego żona Margrethe założyli firmę produkującą wodoodporne kurtki, spodnie, nakrycia głowy i plandeki wykonane z grubego lnu namoczonego w oleju lnianym. Legenda się narodziła!

Sprzęt Helly Hansen jest noszony i cieszy się zaufaniem profesjonalistów na oceanach, w górach i w miejscach pracy. Jako marka odzieżowa #1 dla profesjonalistów narciarskich, znajdziesz HH® w ponad 200 ośrodkach narciarskich, u przewodników na całym świecie i noszoną przez ponad 55.000 profesjonalistów narciarskich.

Sprzęt żeglarski HH® jest używany przez światowej klasy żeglarzy na wszystkich pięciu oceanach, a firma jest dumna z tego, że może współpracować i uczestniczyć w jednych z najbardziej kultowych regat i stowarzyszeń żeglarskich tego sportu.

Jako wiodącą skandynawską markę odzieży roboczej, zobaczysz HH® w miejscach pracy, gdzie wydajność, ochrona i bezpieczeństwo mają największe znaczenie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

HURTOWNIA ODZIEŻY OUTLET IFS POLAND

Zaufanie naszych klientów to dla nas podstawa. Oferujemy wysokiej jakości odzież i akcesoria hurtowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zapewniając doskonałą obsługę klienta. Nasza strategia skierowana na zadowolenie klienta zaowocowała szybkim wzrostem bazy klientów z całego świata. Wielu z naszych klientów jest z nami od początku naszej działalności - od 2008 roku!
 

OFERTA

Odzież Outlet Hurt
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór markowej odzieży outlet, końcówek kolekcji i sampli, znanych i popularnych europejskich marek odzieżowych

 

JAKOŚĆ

Wysoka jakość ubrań
Odzież Outlet, którą importujemy z Anglii, Niemiec, Danii, Francji i Włoch oraz z krajów skandynawskich, wyróżnia się bardzo dobrą jakością - co doceniają nasi klienci

 

DOSTAWA

Przesyłki krajowe i międzynarodowe
Realizujemy dostawy w Polsce, jak i dostawy do krajów Unii Europejskiej, a także do Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji. Pomagamy również w dostawie do innych krajów

 

DZIAŁ HANDLOWY

Rozmawiamy w Twoim języku
Globalny serwis wspierany przez wysokiej jakości i troskliwą obsługę klienta. Rozmawiamy po angielsku, rosyjsku, ukraińsku, włosku, francusku, hiszpańsku i niemiecku!