Love & Divine

SKU
LDpak40
LOVE & DIVINE
Przegląd pakietu
 • Brand: LOVE & DIVINE
 • Sezon: wiosenno-letni
 • Ilość sztuk w pakiecie: 40
 • Rozmiar: S, M, L, XL
 • Rodzaj pakietu: Outlet odzieży damskiej
 • Etykietki: z metkami
 • Jakość: Odzież nowa z metkami

Cena netto za pakiet: 1 480,00 zł
37,00 zł / szt
Nowa dostawa
Wysyłka Wybierz

Zamów do godz. 14, a wyślemy tego samego dnia

 Atrakcyjne promocje cały rok

 Odzież najwyższej jakości

 Ponad 100 znanych marek


Outlet odzieży damskiej znanej marki LOVE & DIVINE.


Nowe, oryginalne ubrania z metkami - w rozmiarach S, M, L, XL.
Mix może zawierać sukienki, topy, T-shirt, swetry, bieliznę, bluzki, bluzy, jeansy, spodenki, spodnie, kardigany, kombinezon, spódnice, koszule, marynarki itp.
Każdy nasz pakiet to niepowtarzalny zestaw markowych ubrań.

Sezon wiosenno-letni

Wysyłka I dostawa

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Na terenie Polski dostawa realizowana jest expresowo, jeśli zamówisz towar do godziny 14:00 wyślemy go tego samego dnia.

W przypadku zamówień na terenie EU dostawa zajmuje zwykle 2-5 dni roboczych. Dostawy do innych części świata trwają różną długość czasu. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej DPD, aby uzyskać szersze informacje odnośnie długości czasu dostawy z Polski do Twojego kraju.

 

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU?

Ze względu na charakter prowadzonej przez nas działalności oraz realia występujące na rynku hurtowej sprzedaży odzieży nie dokonujemy żadnych zwrotów. Postanowiliśmy jednak, aby tak jak to się odbywa w handlu detalicznym, umożliwić naszym Klientom składającym zamówienie internetowo, bądź telefonicznie dokonywanie wymiany towaru na inny. Towar można wymienić w przeciągu 10 dni od momentu otrzymania przesyłki.

 

JAK DOKONAĆ WYMIANY TOWARU?

Najpierw trzeba zgłosić nam chęć wymiany towaru. Po uzyskaniu od nas informacji zwrotnej potwierdzającej możliwość dokonania wymiany prosimy o odesłanie na własny koszt kompletnego towaru w stanie nienaruszonym na adres naszej firmy. Jeśli w zwracanym towarze zostaną stwierdzone braki lub uszkodzenia towar zostanie wysłany z powrotem do klienta na jego koszt, a wymiana nie będzie już możliwa.

Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

Zamówienia większe niż 1 paleta nie podlegają wymianie.

Zamówienia i płatności

JAKIE FORMY PŁATNOŚCI AKCEPTUJECIE?

W chwili obecnej oferujemy płatności z wykorzystaniem Płatność za POBRANIEM, przelew oraz płatności gotówkowych. System PayU pozwala wybrać jedną z wielu dogodnych metod płatności, takich jak karty kredytowe/debetowej, bankowy przelew internetowy oraz szereg innych lokalnych metod. System PayPal pozwala na realizowanie płatności ze środków zgromadzonych na koncie PayPal, jak i karty kredytowe/debetowej.

 

CO OZNACZA "STATUS MOJEGO ZAMÓWIENIA"?

 • Oczekujące: Zamówienie złożone pomyślnie.
 • Potwierdzone: Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji.
 • Anulowane: Twoje zamówienie zostało wycofane.
 • Zakończone: Twoje zamówienie zostało wysłane przesyłką kurierską.
 

JAKIE POWIADOMIENIA E-MAILOWE BĘDĘ OD WAS OTRZYMYWAĆ?

Powiadomimy Cię o przyjęciu Twojego zamówienia. System płatności PayU/PayPal prześle Ci informację o zrealizowaniu Twojej płatności. Następnie poinformujemy Ciebie w dniu wysyłki towaru o jego wysłaniu, załączając fakturę, oraz podając numer przesyłki umożliwiający jej śledzenie.

 

CZY MOGĘ DOSTAĆ RABAT?

Nasze towary są już w dużej mierze zdyskontowane i oferowane w naszej witrynie po bardzo konkurencyjnych cenach. Okazjonalnie oferujemy także specjalne promocje dla subskrybentów naszego magazynu, tak więc pamiętaj, aby zarejestrować się w tym celu.

 

PODATEK VAT

Jeśli jesteś podmiotem gospodarczym lub osobą prywatną w Polsce i nie posiadasz zarejestrowanej firmy, zostaniesz obciążony podatkiem VAT (stawka VAT wynosi 23%)

Jeśli Twoja firma znajduje się w UE i posiada zarejestrowany nr VAT, zapłacisz tylko cenę NETTO i na Tobie będzie spoczywać odpowiedzialność za opłacenie podatku VAT w Twoim własnym kraju. Poprawność swojego numeru VAT można sprawdzić na stronie internetowej Komisji Europejskiej pod adresem http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies

Często zadawane pytania

CZY ZAMAWIANY PRZEZE MNIE TOWAR BĘDZIE IDENTYCZNY ZE ZDJĘCIAMI ZAMIESZCZANYMI NA STRONIE?

Zdjęcia umieszczane przez nas na stronie mają jedynie charakter poglądowy. Zawsze staramy się aby fotografie przedstawione na stronie zawierały najbardziej aktualny towar przez nas sprzedawany. Ze względu jednak na różnorodność modeli (niektórzy producenci posiadają w swojej ofercie klika tysięcy modeli w danej kolekcji) nie jesteśmy w stanie sfotografować każdej rzeczy. Zachęcamy do oglądania towaru na żywo. Nasi klienci często mówią nam, iż ubrania w bezpośrednim kontakcie wyglądają znacznie bardziej atrakcyjnie niż na na zdjęciach.


HURTOWNIA ODZIEŻY OUTLET IFS POLAND

Zaufanie naszych klientów to dla nas podstawa. Oferujemy wysokiej jakości odzież i akcesoria hurtowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zapewniając doskonałą obsługę klienta. Nasza strategia skierowana na zadowolenie klienta zaowocowała szybkim wzrostem bazy klientów z całego świata. Wielu z naszych klientów jest z nami od początku naszej działalności - od 2008 roku!
 

OFERTA

Odzież Outlet Hurt
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór markowej odzieży outlet, końcówek kolekcji i sampli, znanych i popularnych europejskich marek odzieżowych

 

JAKOŚĆ

Wysoka jakość ubrań
Odzież Outlet, którą importujemy z Anglii, Niemiec, Danii, Francji i Włoch oraz z krajów skandynawskich, wyróżnia się bardzo dobrą jakością - co doceniają nasi klienci

 

DOSTAWA

Przesyłki krajowe i międzynarodowe
Realizujemy dostawy w Polsce, jak i dostawy do krajów Unii Europejskiej, a także do Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji. Pomagamy również w dostawie do innych krajów

 

DZIAŁ HANDLOWY

Rozmawiamy w Twoim języku
Globalny serwis wspierany przez wysokiej jakości i troskliwą obsługę klienta. Rozmawiamy po angielsku, rosyjsku, ukraińsku, włosku, francusku, hiszpańsku i niemiecku!