MASAI

MASAI - Bios

Firma Masai to znana i ceniona marka odzieżowa, która oferuje wyjątkowe kolekcje ubrań dla kobiet. Odzież Masai charakteryzuje się minimalistycznym designem, ponadczasowym stylem oraz wysoką jakością wykonania. Firma zwraca dużą uwagę na detal i jakość materiałów, co czyni jej produkty wyjątkowo trwałymi i komfortowymi w noszeniu.

Masai w swojej ofercie posiada różnorodne modele bluzek, sukienek, spodni i marynarek, które w łatwy sposób można zestawić ze sobą tworząc niebanalne i eleganckie stylizacje. Firma kładzie duży nacisk na wygodę noszenia, dlatego też większość ubrań Masai wykonana jest z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów.

Masai jako firma ma również silne zaangażowanie w ekologię i zrównoważony rozwój, co przejawia się w podejściu do produkcji oraz stosowanych materiałach. Firma oferuje wiele produktów z certyfikatami ekologicznymi oraz dba o minimalizowanie wpływu swojego biznesu na środowisko naturalne.

W sumie, firma Masai to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie elegancję, minimalizm i jakość wykonania ubrań, a jednocześnie chcą mieć pewność, że ich wybór ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. MASAiMASAi
    • SEZON WIOSENNY 2024
    MASAi
    Cena netto za pakiet: 2 400,00 zł
    48,00 zł / szt

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący

HURTOWNIA ODZIEŻY OUTLET IFS POLAND

Zaufanie naszych klientów to dla nas podstawa. Oferujemy wysokiej jakości odzież i akcesoria hurtowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zapewniając doskonałą obsługę klienta. Nasza strategia skierowana na zadowolenie klienta zaowocowała szybkim wzrostem bazy klientów z całego świata. Wielu z naszych klientów jest z nami od początku naszej działalności - od 2008 roku!
 

OFERTA

Odzież Outlet Hurt
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór markowej odzieży outlet, końcówek kolekcji i sampli, znanych i popularnych europejskich marek odzieżowych

 

JAKOŚĆ

Wysoka jakość ubrań
Odzież Outlet, którą importujemy z Anglii, Niemiec, Danii, Francji i Włoch oraz z krajów skandynawskich, wyróżnia się bardzo dobrą jakością - co doceniają nasi klienci

 

DOSTAWA

Przesyłki krajowe i międzynarodowe
Realizujemy dostawy w Polsce, jak i dostawy do krajów Unii Europejskiej, a także do Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji. Pomagamy również w dostawie do innych krajów

 

DZIAŁ HANDLOWY

Rozmawiamy w Twoim języku
Globalny serwis wspierany przez wysokiej jakości i troskliwą obsługę klienta. Rozmawiamy po angielsku, rosyjsku, ukraińsku, włosku, francusku, hiszpańsku i niemiecku!