HELLY HANSEN

HELLY HANSEN - Bios

Firma Helly Hansen, pochodząca z Norwegii, od prawie 140 lat produkuje profesjonalny sprzęt.

Wszystko zaczęło się w 1877 roku, kiedy kapitan morski Helly Juell Hansen znalazł lepszy sposób, aby być chronionym przed surowymi norweskimi elementami. Wkrótce potem kapitan Hansen i jego żona Margrethe założyli firmę produkującą wodoodporne kurtki, spodnie, nakrycia głowy i plandeki wykonane z grubego lnu namoczonego w oleju lnianym. Legenda się narodziła!

Sprzęt Helly Hansen jest noszony i cieszy się zaufaniem profesjonalistów na oceanach, w górach i w miejscach pracy. Jako marka odzieżowa #1 dla profesjonalistów narciarskich, znajdziesz HH® w ponad 200 ośrodkach narciarskich, u przewodników na całym świecie i noszoną przez ponad 55.000 profesjonalistów narciarskich.

Sprzęt żeglarski HH® jest używany przez światowej klasy żeglarzy na wszystkich pięciu oceanach, a firma jest dumna z tego, że może współpracować i uczestniczyć w jednych z najbardziej kultowych regat i stowarzyszeń żeglarskich tego sportu.

Jako wiodącą skandynawską markę odzieży roboczej, zobaczysz HH® w miejscach pracy, gdzie wydajność, ochrona i bezpieczeństwo mają największe znaczenie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
We're sorry, an error has occurred while generating this content.