Aktualnie jesteś tutaj:     home » Firma » Firma dzisiaj
A A A

Firma dzisiaj

Odzież Outlet, którą importujemy wyróżnia się bardzo dobrą jakością za co doceniają nas klienci. Oferujemy przez nas odziez to outlet, cream, sort. Z każdym dniem wykonujemy krok do przodu, tak aby zadowoleni klienci, którzy z nami współpracują mogli śmiało nas polecić innym. Prowadzimy współpracę z pięcioma dostawcami co pozwala nam utrzymać płynność dostaw i stałą jakość towaru

Nasz firma IFS POLAND jest oddziałem największej sortowni odzieży w Londynie. Posiadamy własne skupy odzieży na północy Anglii. Odzież która pozyskujemy jest sortowana na dwie klasy jakościowe, która jest sprzedawana na rynek Europejski. Najlepsza jakością jest:

Cream” – odzież używana bardzo dobrej jakości z dużą ilością nowych rzeczy z metką. Tylko najlepsza odzież staranie wyselekcjonowana, modna, i na czasie.

Drugą kategoria to „Klasa I” czyli MIX – odzież używana w dobrym stanie, bez odrzutu, bez plam i dziur w 100 % wszystko do sprzedania.

Obecnie na stałe współpracujemy największymi firmami tekstylnymi na świecie, która produkuje dla większości angielskich i hiszpańskich oraz francuskich marek takich jak: ZARA, BERSHKA, PULL AND BEAR, STRADIVARIUS, TELLY WEILS, PRIMARK, FATFACE, H&M, SARAH CHOLE, BONOBO, QUICKSILVER, ROXY, DC, CAROLINE i wiele innych.

Jesteśmy konkurencyjni na rynku ze względu na oferowane ceny, jakość i pochodzenie towarów. Ze względu na nasza “zaangażowanie” mamy pierwszeństwo na odbiór nadwyżek produkcji i zwrotów magazynowych największych dyskontów odzieżowych na rynku angielskim.

Posiadamy odzież we wszystkich rozmiarach z danego asortymentu.

Worki pakowane są po 25 – 150 kg, zabezpieczone plombą. Na cały nasz towar wystawiamy fakturę VAT oraz certyfikat dezynfekcji i dezynsekcji. Nasza firma ma podpisane umowy z najlepszymi Angielskimi markami odzieżowymi takie jak ASOS, Tesco, Boden, Primark na zakup odzieży „returns” – zwroty ze sklepów, nadprodukcja, wymiana kolekcji, reklamacje, defekt. Jako jedyni w Europie otrzymujemy od firmy PRIMARK odzież, buty, bieliznę, skarpety, rajstopy i biżuterie.
 

Postaw na jakość !! Jesteś zainteresowany współpracą na terenie Polski lub za granicą?
Zapraszamy do kontaktu - Zadzwoń +48 513 080 068
 
Odzież używana:
Outlet:
Aktualności:
MASAI przyjechala nowa dostawa...
Na początku roku otrzymaliśmy nowa dostawę prosto z Anglii odzieży z najnowszych kolekcji. Odzież sprzedawana na kilogramy w opakowaniach po 20 kg
&Other Stories nowe modele już od 13.02.2017. Zapraszamy bardzo ładny i wartościowy pakiet.
Indywidualne podejście
Szeroka
oferta
Terminowa realizacja
Doświadczona kadra
IFS POLAND
Historia
Firma dzisiaj
Działalność
Certyfikaty
Lokalizacja
Kontakt

Aktualności
MASAI nowa dostawa
Missguided oraz TU
&Other Stories nowe modele już....
polska marka w naszej ofercie...
ul. Harcerska 6A
82-500 Kwidzyn, POLAND
VAT: PL 5811808508
tel. +48 503 085 095 (PL, ENG)
tel. +48 513 080 064 (PL, ENG)
tel. +48 511 158 595 (RUS, PL)
email. info@ifs-poland.com
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się:  
Copyright by IFS Poland 2014 - All rights reserved    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies
outlet hurt Brzesko, outlet hurtownia Ząbkowice Śląskie, hurtownia końcówki kolekcji Łuków