Aktualnie jesteś tutaj:     home » Outlet » Silvian Heach
A A A

Silvian HeachMarka Silvian Heach jest dość młodą marką, powstała bowiem w 2002 roku we Włoszech, z inicjatywy dwóch znawców mody: Menie Morano i Guseppe Ammaturo. Włochy, jako jedna ze stolic światowej mody, zyskała sobie tym samym markę uwielbianą przez kobiety na całym świecie. W 2008 roku, kolekcja marki wzbogaciła się o odzież dla najmłodszych, zarówno dla niemowlaków, jak i nastolatek. Dziś butiki tej marki znajdują się w 30 krajach, a zatrudnia ona 190 pracowników. Ale na tym marka nie poprzestaje, bowiem w przyszłości zamierza zwiększyć dystrybucję, wchodząc na nowe rynki, pozyskując nowych klientów, by być jedną z największych spółek na europejskim rynku mody. Zgodnie z przesłaniem - sukces to podróż, a nie miejsce przeznaczenia - marka systematycznie i konsekwentnie pozyskuje nowych klientów, by stać się tekstylną potęgą w świecie mody.

Silvian Heach
Cena
49 zł/kg
Pakowanie
20 kg
Szczegóły
Jesteś zainteresowany współpracą na terenie Polski lub za granicą?
Zapraszamy do kontaktu - Zadzwoń +48 513 080 068
 
Outlet:
Odzież używana:
Aktualności:
&Other Stories nowe modele już od 13.02.2017. Zapraszamy bardzo ładny i wartościowy pakiet.
Oferta marki MOHITO skierowana jest do kobiet w wieku 25 - 35 lat, niezależnych, prowadzących aktywny tryb życia, a jednocześnie ceniących sobie wygodny, miejski szyk i swobodę.
Ekskluzywna marka stworzona w 1993 roku przez dwójkę toskańskich przedsiębiorców - Patrizię Bambi i Claudio Orrea. Od początku istnienia firmy, Patrizia Pepe osiągnęła znaczącą pozycję wśród najlepszych współczesnych projektantów mody i firm odzieżowych, produkując ubrania, dodatki i buty dla kobiet, a od 2005 roku także dla mężczyzn.
Indywidualne podejście
Szeroka
oferta
Terminowa realizacja
Doświadczona kadra
IFS POLAND
Historia
Firma dzisiaj
Działalność
Certyfikaty
Lokalizacja
Kontakt

Aktualności
&Other Stories nowe modele już....
Mohito polska marka w naszej ofercie...
Patrizia Pepe dostępna u nas...
Sklep internetowy z odzieżą dziecięcą
ul. Harcerska 6A
82-500 Kwidzyn, POLAND
VAT: PL 5811808508
tel. +48 503 085 095
tel. +48 5013 080 068
email. info@ifs-poland.com
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się:  
Copyright by IFS Poland 2014 - All rights reserved    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies
outlet Triumph Zambrów, outlet Wrangler Radom, outlet Vero Moda Lipno